Vítám Vás na svých stránkách věnovaných kosmetice, líčení , prodlužování řas, lash liftu, permanentnímu make-upu a philings


Jmenuji se Monika Dujíčková a kosmetické praxi se věnuji již od roku 2000. Ke své práci používám  pleťovou, tělovou a dekorativní kosmetikou ALCINA, kterou si můžete u mne zakoupit pro domácí ošetření. Ráda Vám s výběrem přípravků poradím. Dále požívám pleťovou kosmetiku PHYRIS a Dr. GRANDEL, kterou vám také mohu objednat.

ALCINA je německá značka nabízející kompletní sortiment profesionální pěsticí, tělové, vlasové a dekorativní kosmetiky, kterou založil v roce 1946 Dr. Kurt Wolf. Počátky sahají až do roku 1905, kdy lékárník Dr. August Wolf založil v Bielefeldu farmaceutický podnik zabývající se problematikou kůže. Hlavní prioritou byla, je a bude vysoká kvalita všech produktů a inovativní technologie.

PHYRIS a Dr.GRANDEL jsou značky, též německého původu, působící na našem trhu od roku 2012. Obě značky věnují velkou pozornost inovačním technologickým složkám, které pečují o Vaši pleť individuálně s ohledem na věk, typ pleti a Vaše preference.                                                          

altV dnešní uspěchané době je čím dál více vyskytujících se problémů s pokožkou. Vzhled kůže závisí na celkovém stavu organismu, proto se o kůži říká, že je „zrcadlem naší duše“


DOVOLENÁ  21.5 , 22.5, 1.7-20.7 2024   

NOVÉ KLIENTKY NA PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS JIŽ NEPŘIBÍRÁM!!


DOPORUČUJEME : 

NOVINKA!!! V-CARBON Systém - první proti-vráskový peeling se silným liftingovým efektem

NOVINKA!!!  V- METAL ošetření  pro zářivou pleť s okamžitým účinkem 

Ošetření kosmetikou PHYRIS  Dostanete se k nám tramvají č. 3 a 10  a zastávka Mozolky nebo Rosické náměstí, tam Vás doveze i autobus 44, 67 a 84. Další okolní zastávky jsou Stránského s tramvají č.1 nebo Přívrat s trolejbusem 34,36 popř.30. Autem lze parkovat přímo před studiem, kde se po rekonstrukci vytvořila nová parkovací místa /když budete mít štěstí/, popřípadě v okolních ulicích, doporučuji i parkování u paneláků na ulici Luční s následnou procházkou parčíkem, nebo pod mostem na ulici Horova, kde jsou vytvořena místa pro parkování na 2 hodiny zdarma s parkovacími hodinami!!. Parkování na ulici Horova podléhá parkovacím zónám C.

            POZOR !!!  PLATÍ MODRÉ ZONY - jsme v zóně C která platí ve večerních hodinách od17:00 - 06:00 ( první hodina je zdarma poté 20Kč hodina). Nainstalujte si                                       aplikaci Simply Brno,  kde zaregistrujete SPZ auta a zaplatíte buď přes kartu, nebo přes sms.

 
Dujíčková Monika, Studio MONDE - ekatalog.czKadeřnictví a kosmetické salóny - ekatalog.cz


 

alt
­
ADRESA

Studio MONDE
Horova 38a
Brno – Žabovřesky

(naleznete nás v 1. patře)


  Facebook.cz/studioMONDE